Začala výstavba na Kazanskej ulici v Podunajských Biskupiciach

Začala výstavba na Kazanskej ulici v Podunajských Biskupiciach

Projekt VALERIAN sa nachádza v bratislavskej mestskej časti Podunajské Biskupice na Kazanskej ulici.

Začiatkom júna 2015 začal BENCONT, s výstavbu dvoch sedemposchodových domov s cenovo dostupnými jedno, dvoj troj a štvorizbovými bytmi. Tie budú mať rozlohu od 40 m² do 96 m². V súčasnosti sa intenzívne pracuje na dokončení podzemných garáží. Moderný bytový dom bude dostavaný už na konci roka 2016.

Cena jednoizbového bytu s rozlohou 40,43 m² v základnom štandarde (podlaha, sanita, bezpečnostné a interiérové dvere, elektroinštalácia...) sa začína na sume 78000 eur, v ktorej je zahrnuté aj parkovacie miesto v podzemnom parkovisku. Každý byt má vlastný balkón. Štvorizbový byt s rozlohou 96 m² s dvoma terasami o rozlohe spolu viac ako 70 m² je v ponuke za 169.000 €.

Blízkosť mestskej hromadnej dopravy a štvorprúdovej komunikácie vedúcej k hlavným dopravným uzlom sú výhodou bývania v tejto lokalite.

Podunajské Biskupice a neďaleká Vrakuňa majú výbornú infraštruktúru služieb, k Valerianovi je najbližšie hypermarket Kaufland a supermarket BILLA Na dosah, v okruhu 200 metrov, je aj pošta, viacero reštaurácií, kaviarní, pobočiek bánk a mnoho obchodov.

Developed by Webcreators.sk | Webhosting - HostCreators